BIOPTRON w kosmetyce 

kosmetyka 1

Fototerapia
skuteczna metoda odmładzania

Jesień i zima to bardzo dobry okres do poddania się serii intensywnych zabiegów odmładzajacych. Oczywiście najważniejszą sprawą jest właściwa ocena procesu starzenia się skóry i wystepujących zmian patologicznych. Szczególnie zalecane są zabiegi przy użyciu polichromatycznego światła spolaryzowanego Lamp Bioptron. W zabiegu wykorzystuje się niskoenergetyczne promieniowanie.

Nasze naturalne chromofory skóry takie jak hemoglobina, oxyhemoglobina, melanina pochłaniają okresloną długość fali świetlnej. Działanie promieni światła spolaryzowanego rewitalizujące ogólnie skórę jest widocznym przejawem stymulowania przez to światło proliferacji fibroblastów, wytwarzających nowe włókna kolagenowe i naprawiających istniejący już kolagen, co przywraca skórze elastyczność. Zmiany zapalne, zakaźne i wirusowe ustępują dzięki aktywacji odporności miejscowej i ogólnoustrojowej, a także dzięki działaniu światła na krew, które prowadzi do normalizacji mechanizmów regulacyjnych na poziomie skóry. Rozszerzone naczynia krwionośne ulegają zmniejszeniu a ich ścianki wzmocnieniu co zpobiega ich pękaniu.

Badania histologiczne wykazują wzrost kolagenu typu I i III, poprawę struktury naskórka i skóry właściwej poprzez zwiększenie mikrokrążenia oraz zmniejszenie stanów zapalnych, obrzęków i zmniejszenie porów.

Dla Pań po 50-tym roku życia szczególnie zalecane są zabiegi liftingujące z dodatkowym zastosowaniem filtrów do koloterapii oraz specjalnych preparatów.

Zabiegi te znacznie redukują zmarszczki, zwiększają sprężystość i napięcie skóry, likwidują rozszerzone pory i zmiany naczyniowe oraz przebarwienia

Zabiegi są nieinwazyjne czyli bezpieczne i bardzo przyjemne

Już po jednym zabiegu pozytywny efekt jest widoczny i odczuwalny przez wiele godzin. Seria minimum 10-ciu zabiegów w odstępach tygodniowych daje efekt widoczny i trwały na wiele miesięcy

 

ZAPRASZAM NA POKAZ LIFTINGU Z UŻYCIEM LAMPY BIOPTRON

pokazliftingu