KREM DO TWARZY I CIAŁA 

banerbaby

 

02krem
BABY KREM DO TWARZY I CIAŁA O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Krem pielęgnacyjny to wyjątkowa mieszanka łagodnych, starannie dobranych składników nawilżająca i kojąca delikatną skórę Twojego dziecka. Baby Krem do twarzy i ciała wyprodukowany został z wykorzystaniem MASŁA SHEA, RUMIANKU I DZIKIEGO BRATKA. Formuła ta wspomaga zapobieganie zaczerwienieniom i pierzchnięciom, czyniąc skórę bardziej delikatną, gładką i miękką. Krem jest też wystarczająco delikatny, aby nałożyć go na twarz Twojego dziecka, aby wspomóc nawilżanie i wyrównywanie suchych obszarów.

KOLEKCJA BABY: ZAPEWNIJ NAWILŻENIE, UKOJENIE, PIELĘGNACJĘ I KOMFORT DLA SKÓRY TWOJEGO DZIECKA

Przeciwzapalny charakter RUMIANKU I DZIKIEGO BRATKA oferuje kojące i leczące działanie po zastosowaniu kremu, SZWAJCARSKA SZAROTKA zapewnia ochronę przed codziennymi czynnikami środowiska. Kombinacja składników aktywnych, OLEJU Z NASION JOJOBY i MASŁA SHEA zapewnia skórze nawilżenie i odżywienie, których potrzebuje. Baby Krem do twarzy i ciała produkowany jest z najbardziej zaawansowanymi, klinicznie sprawdzonymi procedurami kosmetycznymi gwarantującymi szwajcarskie standardy jakości i doskonałości produkcji.

KOLEKCJA BABY FIRMY ZEPTER NIE ZAWIERA PARABENÓW I JEST HIPOALERGICZNA
 
Czysta harmonia nauki i natury oferuje najlepszą ochronę dla wrażliwej dziecięcej skóry. Autentycznie organiczne i naturalne składniki aktywne są kluczowym elementem linii produktów Swiss Nature Baby, nagrodzonej certyfikatem ECOCERT Greenlife. Oznaczenie ECOCERT oparte jest na ścisłych kryteriach oraz zapewnia najskuteczniejszy sposób rozpoznawania bezpiecznych, naturalnych i organicznych produktów do pielęgnacji skóry:

 NAGIETEK I DZIKI BRATEK: uzdrawiają i koją wrażliwą skórę dziecka

SZAROTKA świeżo zebrana w Alpach Szwajcarskich: stymuluje aktywność komórek, nawilża i koi skórę oraz wzmacnia jej naturalne mechanizmy obronne.
 
RUMIANEK: czynniki naturalne i biologiczne oferują szybszą ulgę i bardziej bezpośredni efekt kojący na podrażnienia skóry
 
MASŁO SHEA działa odżywczo i kojąco dla skóry
 
FITOSKWALAN: działa jako środek nawilżający, który prowadzi i poprawia skuteczność wchłaniania składników aktywnych
 
OLEJ Z NASION JOJOBY: nawilża delikatną skórę dziecka
 
DZIKA RÓŻA i OLEJKI Z WIESIOŁKA: bogate w Omega 3, 6 i 9, działają odżywczo i ochronnie
 
ROZMARYN: naturalne działanie lecznicze i kojące

  • Bez parabenów
  • Bez fenoksyetanolu
  • Bez sztucznych substancji zapachowych
  • Bez barwników
  • Bez silikonu
  • Bez związków petrochemicznych
  • Nietestowane na zwierzętach
  • Opakowanie z makulatury, nadruk z tuszu pochodzenia roślinnego.

Pojemność - 75 ml