KREM POD OCZY 

banerladanza

01
OCZY NIGDY NIE KŁAMIĄ

Krem pod oczy La Danza Soft Touch to głęboki regenerujący zabieg który przyspiesza proces produkcji kolagenu i elastyny, jednocześnie poprawiając delikatny kontur okolicy oczu. Zmniejsz zmarszczki z pomocą zaawansowanej, naukowo opracowanej i wyprodukowanej w Szwajcarii receptury. Krem łączy najnowsze osiągnięcia nanotechnologii z naturalnymi ekstraktami roślinnymi. Nasycony NATURALNĄ WITAMINĄ E oraz CERAMIDAMI, ukierunkowany na walkę z oznakami starzenia na poziomie komórkowym. Zapewnia regenerację skóry i chroni przed wolnymi rodnikami. KWAS HIALURONOWY i ORGANICZNY OLEJEK JOJOBA zwiększają poziom nawilżenia, a ORGANICZNE MASŁO SHEA odżywia skórę i przynosi jej ukojenie.
AMELIOX: Koktajl z karnozyny (dipeptydu) i silnych przeciwutleniaczy pomaga opóźnić proces glikacji i zapobiega starzeniu oksydacyjnemu. Jego postać liposomalna zwiększa biodostępność wszystkich związków i wysoki stopień ich powinowactwa z warstwą rogową, zatrzymując proces powstawania drobnych linii i zmarszczek.

  • DZIAŁANIE KTÓRE WIDZISZ
  • Krem pod oczy La Danza o intensywnym działaniu chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska, jednocześnie minimalizując powstawanie drobnych linii, zmarszczek i kurzych łapek. Stosowany w połączeniu z przeciwstarzeniowym serum pod oczy La Danza pozwala ukierunkować działanie obu kosmetyków na cienie i obrzęki pod oczami oraz zapewnić optymalne wsparcie dla naturalnie występującego w skórze kolagenu nadając okolicy wokół oczu jędrniejszy i bardziej ożywiony wygląd.

 

Producent: Intercosmetics Nauchatel SA Route des Gouttes d'Or 30, 2008 Neuchatel, Switzerland

Pojemność: 30 ml