MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE 

banerbaby

 

01mleczkooczyszczajace
WYJĄTKOWO DELIKATNA FORMUŁA DLA WRAŻLIWEJ SKÓRY DZIECKA

HIPOALERGICZNA formuła BEZ DODATKU PARABENÓW zmiękcza, nawilża i oczyszcza wrażliwą skórę Twojego dziecka. Organiczny RUMIANEK i SZWAJCARSKA SZAROTKA mają właściwości ochronne i kojące, a najwyższej klasy składniki aktywne, takie jak MASŁO SHEA i FITOSKWALAN, wnikają do skóry na poziomie komórkowym, zapewniając odżywcze i nawilżające działanie dla skóry. Produkty opatrzone są oznaczeniem ECOCERT gwarantującym, że przynajmniej 95% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.

KOLEKCJA BABY - PRAWDZIWIE ORGANICZNE MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE
I POMPKA

Formuła idealnie nadaje się dla skóry delikatnej i wrażliwej oraz może być wykorzystywana nawet przez Mamy w trakcie ciąży i karmiące piersią. Butelka z pompką ułatwia bezproblemowe nakładanie mleczka. Dwa razy dziennie nakładaj cienką warstwę na twarz i ciało dziecka; następnie zmyj ją. Opracowane przez należące do firmy Zepter szwajcarskie Laboratoria Intercosmetica, Baby Mleczko oczyszczające jest produkowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych, klinicznie sprawdzonych procedur kosmetycznych. Od 1956 roku Intercosmetica gwarantuje szwajcarskie standardy jakości i doskonałości produkcji.
 
Czysta harmonia nauki i natury oferuje najlepszą ochronę dla wrażliwej dziecięcej skóry. Autentycznie organiczne i naturalne składniki aktywne są kluczowym elementem linii produktów Swiss Nature Baby, nagrodzonej certyfikatem ECOCERT Greenlife. Oznaczenie ECOCERT oparte jest na ścisłych kryteriach oraz zapewnia najskuteczniejszy sposób rozpoznawania bezpiecznych, naturalnych i organicznych produktów do pielęgnacji skóry:

 NAGIETEK I DZIKI BRATEK: uzdrawiają i koją wrażliwą skórę dziecka

SZAROTKA świeżo zebrana w Alpach Szwajcarskich: stymuluje aktywność komórek, nawilża i koi skórę oraz wzmacnia jej naturalne mechanizmy obronne.
 
RUMIANEK: czynniki naturalne i biologiczne oferują szybszą ulgę i bardziej bezpośredni efekt kojący na podrażnienia skóry
 
MASŁO SHEA działa odżywczo i kojąco dla skóry
 
FITOSKWALAN: działa jako środek nawilżający, który prowadzi i poprawia skuteczność wchłaniania składników aktywnych
 
OLEJ Z NASION JOJOBY: nawilża delikatną skórę dziecka
 
DZIKA RÓŻA i OLEJKI Z WIESIOŁKA: bogate w Omega 3, 6 i 9, działają odżywczo i ochronnie
 
ROZMARYN: naturalne działanie lecznicze i kojące

  • Bez parabenów
  • Bez fenoksyetanolu
  • Bez sztucznych substancji zapachowych
  • Bez barwników
  • Bez silikonu
  • Bez związków petrochemicznych
  • Nietestowane na zwierzętach
  • Opakowanie z makulatury, nadruk z tuszu pochodzenia roślinnego.

Pojemność - 200 ml

 

 

Producent: Intercosmetics Nauchatel SA Route des Gouttes d'Or 30, 2008 Neuchatel, Switzerland

Pojemność: 50 ml