Płyn do płukania ust 

baner

 

plyn
WSKAŹNIK ZDROWOTNY

Odpowiednia higiena może zapobiec występowaniu chorób jamy ustnej! Detox jamy ustnej redukuje powstawanie kamienia nazębnego bez uszkodzenia mikrobiomu jamy ustnej za pomocą agresywnych substancji chemicznych. NAJWAŻNIEJSZA KWESTIA: KONTROLA KAMIENIA NAZĘBNEGO. Kluczowe wskaźniki efektywności dla skutecznych produktów do pielęgnacji jamy ustnej takie jak powstawanie kamienia nazębnego, krwawienie czy nieświeży oddech można znacznie zmniejszyć za pomocą produktów do pielęgnacji jamy ustnej PerioSafe®. Ta specjalna formuła zawiera medyczne MicroSilverBGTM, cynk do pielęgnacji jamy ustnej i pantenol do zmniejszenie powstawania kamienia nazębnego i wspomagania leczenia oraz regeneracji tkanek jamy ustnej.

Zepter dostarcza nowe, wyjątkowe rozwiązanie potwierdzone naukowo, łączące ze sobą zaawansowane szwajcarskie i niemieckie technologie, które, jak dowiedziono, skutecznie zapobiegają początkom chorób przyzębia oraz zmniejszają stopień zwyrodnienia przyzębia u pacjentów z chorobami dziąseł. Stosowanie tego podejścia do higieny jamy ustnej to doskonała inwestycja w długotrwałe zdrowie organizmu i jamy ustnej.

Czteropoziomowe działanie dla zdrowej higieny jamy ustnej:

• Zwalcza szkodliwe bakterie w jamie ustnej i gardle
• Pomaga zapobiegać próchnicy, paradontozie i kamieniowi nazębnemu
• Odświeża oddech i chroni przed zapaleniem dziąseł, a także zapobiega krwawieniu dziąseł
• Wspomaga zdrową florę jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej PerioSafe®  zawiera skuteczne składniki i substancję czynną MicroSilver BG™ dla optymalnej higieny jamy ustnej.

Instrukcja użycia

Wstrząśnij butelką przed użyciem! Najpierw dokładnie przepłucz jamę ustną wodą. Następnie płucz ponownie płynem do płukania PerioSafe® Oral Health Rinse przez 30 sekund. Nie połykaj! Nie płucz wodą po zastosowaniu płynu! Nie jedz i nie pij przez 30 minut po użyciu.

Płyn do płukania jamy ustnej PerioSafe® może być stosowany przez długi czas.